Assassin’s Creed

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Assassins-Creed-Valhalla-release-date-october-1024x576.jpg است سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Assassin’s creed Valhalla. در ادامه با ما همراه باشید.

 

اساسینز کرید والهالا در راه سرویس گیم پس

  به تازگی لیستی از بازی های آینده سرویس گیم پس ایکس باکس توسط شعبه لهستان این شرکت رونمایی شد. که بر اساس این لیست انتظار میرود به زودی شاهد بازی Assassin’s Creed Valhalla در این سرویس باشیم.

در سری های قبل سرویس گیم پس و ماه های گذشته، شاهد حضور نسخه های مختلف بازی های اساسینز کرید در این سرویس بودیم. اکنون نیز به نظر میرسد که بزرگترین نسخه این سری بازی در راه سرویس گیم پس میباشد. در تصویر بالا میتوانید مشاهده کنید که روی عنوان والهالا تگ Game Pass وجود دارد که این میتواند نشان از حضور این عنوان در سرویس مذکور باشد.

هنوز نمیتوان به این خبر اکتفا کرد و روی آن حساب کرد. اما به محض انتشار اخبار دقیق درباره این موضوع، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.