کمپانی Bethesda

شاید تا کنون نام کمپانی بتزدا یا همان Bethesda را شنیده باشید. این کمپانی، یکی از موفق ترین کمپانی ها در زمینه ساخت بازی در چند سال اخیر بوده است. گیم پلی های جذاب، گرافیک های عالی و سبک بازی های پرطرفدار. همه دست به دست هم داده اند تا کمپانی بتزدا تبدیل به یکی از بهترین ها و البته پرطرفدار ترین ها در بین بازی ساز های جهان شود.

اگر بخواهیم به مواردی از ساخته های بتزدا اشاره کنیم، میتوانیم بازی های زیر را نام ببریم. بازی های Fallout، The Evil Within، Doom Eternal، Dishonored و The Elder Scrolls همه ی این بازی های پر طرفدار و محبوب، از این کمپانی می باشند.

به تازگی فیل اسپنسر در مصاحبه ای اعلام کرد که کمپانی Bethesda برای پیشرفت ایکس باکس بسیار مهم خواهد بود. وی در پادکست جدید خود از اهمیت اضافه شدن کمپانی بتزدا به مجموعه استودیو های فرست پارتی Xbox صحبت کرد. وی بیان نمود بتزدا در مسیر پیشرفت ایکس باکس بسیار مهم است. همچنین ذکر کرد که مراحل قانونی اتمام قرارداد ۷ میلیارد دلاری طبق برنامه پیش میرود. این خرید در سال ۲۰۲۱ نهایی خواهد شد.

وی در بخش دیگر پادکست بیان کرد بابت بازی های معرفی شده Bethesda همچون استارفیلد، بسیار خوشحال است. همچنین قرار است به زودی بازی های دیگری از این کمپانی معرفی شوند. مدیر عامل ایکس باکس یعنی فیل اسپنسر هم از بابت آنها اعلام رضایت کرده است.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.