Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Call Of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

کالاف دیوتی و دو عنوان دیگر در راه سرویس گیم پس ایکس باکس

بر اساس پست اخیر شرکت مایکروسافت، مدیر عامل این شرکت یعنی فیل اسپنسر اعلام کرد که قصد دارد سه عنوان محبوب اکتیویژن بلیزارد Diablo، Call of Duty و Overwatch را به سرویس گیم پس ایکس باکس اضافه کند.

وی بیان کرد که این کار را به منظور پررنگ تر کردن نقش عناوین اکتیویژن بلیزارد در سرویس گیم پس انجام میدهد و بر اساس صحبت های او، انتظار میرود که در آینده شاهد حضور عناوین بیشتری در این سرویس باشیم.

به محض عرضه عناوین جدید برای سرویس گیم پس آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.