Call Of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانسته اند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شده اند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات ارائه شده از سوی اکتیویژن ذکر نشده بود.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل شده اند.
اخیرا خبری درباره کالاف دیوتی منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

بازی بعدی کال آف دیوتی توسط استودیو اسلج‌ همر برای نسل جدید در دست ساخت

اکتیویژن تایید کرد استودیو Sledgehammer در حال ساخت جدیدترین بازی مجموعه‌ی Call of Duty برای کنسول‌ های نسل جدید و رایانه‌ های شخصی می‌ باشد.
همچنین عنوان شد این بازی در سراسر بخش‌های کمپین، مولتی پلیر و کوآپ برای تجربه‌ی نسل بعدی و ارتقای اکوسیستم فعلی کال آف دیوتی و ادغام با آن ساخته شده است. بیان شد که این عنوان در وضعیت خوبی برای عرضه در پاییز آینده قرار دارد. به زودی نیز اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهند کرد.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی و تمام اخبار مربوط به دنیای گیمینگ را در سایت Zeox دنبال کنید.