Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره نسل بعدی بازی Call Of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

کالاف دیوتی همچنان برای پلی استیشن در دسترس خواهد بود

پس از تصاحب بزرگ ۷۰ میلیارد دلاری اکتیویژن توسط مایکروسافت. اکنون این سوال مطرح میشود که آیا Call of Duty در انحصار مایکروسافت خواهد بود یا خیر.
فیل اسپنسر طی توییتی اعلام کرد که به توافقات میان پلی استیشن و کالاف دیوتی متعهد است و این موضوع را به مسئولین شرکت سونی اطلاع داد.
 این بیانات، وضعیت روشنی از آینده این بازی را برای کاربران پلی‌ استیشن روشن نمی‌کند و باید دید این تعهد فقط متوجه قرارداد های تا پیش از تصاحب توسط مایکروسافت است یا در آینده نیز شاهد آن خواهیم بود.
.
در ادامه این موضوع، برخی تحلیل‌ گران معتقدند که آینده Call of Duty روی پلی‌ استیشن به شکل قدیم نخواهد بود و هدف مایکروسافت ارائه این بازی از طریق سرویس گیم‌ پس برای باقی پلتفرم‌ ها از جمله پلی‌ استیشن است.
این موضوع به تصمیم سونی بستگی دارد و کمی دور از انتظار به نظر می‌ رسد.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.