Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن چالش های جدید و هیجان انگیزی را تجربه میکنند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Call Of Duty Modern Warfare 2. در ادامه با ما همراه باشید.

صدر نشینی کالاف دیوتی MW II در جدول فروش هفتگی بریتانیا

عنوان Call of Duty Modern Warfare 2 با افزایش ۴۰ درصدی فروش نسبت به نسل پیش یعنی Vanguard، توانست به آمار بسیار خوبی دست پیدا کند و جایگاه خود را در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا تثبیت کند.

این عنوان برای دومین هفته متوالی است که در صدر این جدول قرار میگیرد. این بازی توانست در ۱۰ روز اول عرضه خود به رقم فوق العاده ۱ میلیارد دلار فروش برسد و با وجود کاهش فروش ۴۲ درصدی نسبت به هفته گذشته، اما باز هم توانست در صدر جدول فروش قرار بگیرد.

در رده های دوم و سوم به ترتیب عناوین FIFA 23 و Mario Kart 8 Deluxe حضور دارند که عنوان FIFA نسبت به هفته قبل ۱۲ درصد افت را تجربه میکند. اما برخلاف آن، بازی Mario Kart 8 Deluxe توانست با رشد ۳۵ درصدی به رده سوم صعود کند.

لیست کامل ۱۰ عنوان پرفروش را میتوانید در این قسمت مشاهده کنید:

  1. > Call of Duty Modern Warfare 2
  2. > FIFA 23
  3. > Mario Kart 8 Deluxe
  4. > Nintendo Switch Sports
  5. > Splatoon 3
  6. > Mario + Rabbids Sparks of Hope
  7. > Animal Crossing: New Horizons
  8. > Minecraft (Switch)
  9. > Gotham Knights
  10. > Lego Star Wars: The Skywalker Saga
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.