Call Of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با ارائه هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن غافلگیر میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این مجموعه نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب میکند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های زیادی جذب این عنوان میشود
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. به تازگی کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات ارائه شده از سوی اکتیویژن ذکر نشده بود.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل شده اند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بخش مولتی پلیر نسخه جدید کالاف دیوتی. در ادامه با ما همراه باشید.

بخش مولتی پلیرکالاف دیوتی ونگارد معرفی شد

بازی از هسته Call of Duty: Modern Warfare 2019 استفاده می‌کند. همچنین چندین نقشه با نام‌ های Red Star، Cavutu و Hotel Royale در بخش چند نفره وجود خواهد داشت.
بخش زامبی این بازی نیز توسط استودیو Treyarch در دست توسعه قرار دارد.
نسخه آزمایشی بازی Call of Duty: Vanguard از تاریخ ۱۹ شهریور در دسترس خواهد بود.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی و تمام اخبار مربوط به دنیای گیمینگ را در سایت Zeox دنبال کنید.