Call Of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانسته اند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شده اند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات ارائه شده از سوی اکتیویژن ذکر نشده بود.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل شده اند.
اخیرا خبری درباره کالاف دیوتی منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

به روز رسانی Call of Duty: Warzone قابلیت پشتیبانی از نرخ فریم ۱۲۰ در پلی استیشن ۵ را ممکن میسازد

 قابل ذکر است که این بازی هنوز از طریق ویژگی پشتیبانی از نسل پیشین بر روی کنسول جدید پلی استیشن اجرا می‌شود.
پیشتر برخی از سازندگان مانند استودیو Psyonix بیان کرده بودند که افزودن ویژگی‌هایی مانند پشتیبانی از نرخ فریم ۱۲۰ به یک پورت مخصوص PS 5 نیازمند است درحالیکه بر روی Xbox سری x و s یک بروزرسانی جزئی می‌ باشد.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی و تمام اخبار مربوط به دنیای گیمینگ را در سایت Zeox دنبال کنید.