بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk یکی از بازی هایی است که مدت زیادی است که همه در انتظار ان هستند. این بازی برای اولین بار، در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اما پس از چند سال، دوباره اخبار ان در سال ۲۰۱۸ اوج گرفت.

بازی سایبرپانک همانطور که از اسمش پیداست، در سال ۲۰۷۷ و در شهر Night City جریان دارد. این شهر کاملا یک محیط علمی را برای شما تصویرسازی میکند. وجود ربات ها، تکنولوژی فوق پیشرفته، هوش مصنوعی و انسان ها با اعضای بدن رباتی یک کلان شهر فوق پیشرفته را نشان میدهند.

وجود تکنولوژی های زیاد به ظاهر زندگی را در این شهر آسان تر کرده است. اما بدی های خود را هم دارد. در بازی سایبرپانک شما شاهد وجود باند های خلافکار که مشغول تجارت مواد و اسلحه و ربات هستند، میباشید.

داستان بازی سایبرپانک درباره شخصی به نام V میباشد. (شما میتوانید تماما کرکتر خود را شخصی سازی کنید. طوری که در هیچ بازی دیگری ندیده اید) این شخص به دنبال یافتن جایگاهی مناسب در این شهر میباشد. شما باید در راه هدف خود با بسیاری درگیر شوید و چالش های بسیاری را در این بازی پشت سر بگذارید.

اکنون اخباری راجع به فروش بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

فروش بیش از ۱۳ میلیون نسخه برای سایبرپانک ۲۰۷۷

کمپانی CDPR در طس پزارشی رسمی اعلام کرد که تا تاریخ ۲۰ دسامبر، فروش بازی Cyberpunk 2077 بدون احتساب نسخه های ریفاند یا همان پس گرفته شده ، از مرز ۱۳ میلیون نسخه عبور کرده است. با این آمار سایبرپانک بازی Fallout 4 را پشت سر گذاشت. اکنون بزرگترین افتتاحیه بازی های نقش آفرینی متعلق به سایبرپانک میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.