Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

الدن رینگ تبدیل به پر افتخار ترین بازی تاریخ شد

ساعاتی پیش عنوان محبوب Elden Ring موفق شد به تعداد ۳۲۴ جایزه بهترین بازی سال یا همان Game of The Year (GOTY) دست پیدا کند تا با پشت سر گذاشتن بازی The Last of Us Part 2، تبدیل به پرافتخار ترین بازی تاریخ شود.

این در حالی است که هنوز ۳ ماه برای اهدای جوایز فرصت باقیست و به احتمال زیاد شاهد دریافت جوایز بیشتر از سوی این عنوان خواهیم بود. بازی الدن رینگ در حال حاضر بیش از ۷۳٫۱ درصد جوایز GOTY سال ۲۰۲۲ را از سوی وبسایت ها و در نظرسنجی ها دریافت کرده است و با اختلاف زیادی در رده اول قرار دارد. پس از Elden Ring نیز عنوان The Witcher III: The Wild Hunt با ۵۹ درصد در جایگاه دوم این آمار قرار دارد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.