FIFA

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی میباشد که در حال حاضر در بازار بازی های فوتبالی وجود دارد. اگر شما جز علاقه مندان به فوتبال هستید، باید تا کنون اسم بازی های فیفا را شنیده باشید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت نسل جدید آن، یعنی FIFA 22 میباشد.
در نگاه اول به نسل های جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل های قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.
بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.
فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند. تمام این موارد دست به دست هم میدهند تا تجربه ای لذت بخش از یک بازی فوتبال برای شما فراهم شود.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل جدید فیفا یعنی FIFA 23. در ادامه با ما همراه باشید.

فیفا ۲۳ در حال تبدیل به موفق ترین نسل این مجموعه میباشد

اخیرا اندرو ویلسون (Andrew Wilson) مدیر عامل شرکت Electronic Arts طی کنفرانس مطبوعاتی این شرکت در خصوص عملکرد سه ماهه سوم سال مالی ۲۰۲۳ گزارشی در مورد عنوان FIFA 23 منتشر کرد. بر اساس این گزارش این نسخه از سری بازی های فیفا، در حال تبدیل به موفق ترین نسل از این مجموعه میباشد. وی اعلام کرد که:

“میزان سود خالص بازی FIFA از زمان شروع سال جدید تا همین امروز، میزان ۴ درصد رشد را تجربه میکند. میزان فروش فیفا ۲۳ در آمریکای شمالی، ۵۰ درصد افزایش داشته است و این عنوان در سه ماهه سوم، بیشترین میزان سرگرمی برای کاربران را بدست آورد”

فیفا ۲۳ در زمان عرضه توانست بیشترین تعداد بازیکن در هفته اول انتشار را در بین تمامی نسل های این مجموعه از آن خود کند. این بازی توانست در هفته اول ۱۰٫۳ میلیون کاربر را از سرتاسر جهان جذب خود کند. این در حالی است که این رقم برای نسل قبل یعنی FIFA 22، تنها ۹٫۱ میلیون بود آن هم طی ۱۰ روز. بر اساس تمام این آمار و رکورد ها انتظار میرود که به زودی شاهد تبدیل فیفا ۲۳ به موفق ترین نسل از این مجموعه باشیم.

کاربران هم اکنون میتوانند بازی FIFA 23 را در پلتفرم های Ps4، Ps5، Xbox One، Xbox Series S/X، Nintendo Switch و PC تجربه کنند.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.