FIFA

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی میباشد که در حال حاضر در بازار بازی های فوتبالی وجود دارد. اگر شما جز علاقه مندان به فوتبال هستید، باید تا کنون اسم بازی های فیفا را شنیده باشید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت نسل جدید آن، یعنی FIFA 22 میباشد.
در نگاه اول به نسل های جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل های قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.
بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.
فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند. تمام این موارد دست به دست هم میدهند تا تجربه ای لذت بخش از یک بازی فوتبال برای شما فراهم شود.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل آخر فیفا یعنی FIFA 23. در ادامه با ما همراه باشید.

فیفا 23 همچنان در میان بازی های پرفروش بریتانیا

به تازگی جدول فروش هفتگی بریتانیا منتشر شد که در این جدول همچنان شاهد حضور عنوان FIFA 23 در بین سه بازی برتر میباشیم.

طبق گزارش Gfk، فیفا 23 موفق شد تا به رشد 30 درصدی در فروش به رده دوم این جدول برسد و اما در جایگاه نخست این رده بندی عنوان The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom میباشیم. هرچند که این بازی نسبت به هفته گذشته فروش 20 درصدی را تجربه میکند، اما همچنان در رده نخست میباشد.

لیست کامل پرفروش ترین عناوین هفته بریتانیا به شرح زیر میباشد:

  1. > The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom
  2. > FIFA 23
  3. > Mario Kart 8 Deluxe
  4. > Final Fantasy 16
  5. > Hogwarts Legacy
  6. > God of War Ragnarok
  7. > Star Wars Jedi Survivor
  8. > Call of Duty Modern Warfare 2
  9. > Diablo 4
  10. > Minecraft Switch

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.