Fortnite

بازی Fortnite یکی از محبوب ترین بازی های چند وقت اخیر در دنیای گیم است. فورتنایت یک بازی به سبک بتل رویال و بقا (Survival) می باشد. هم اکنون بسیاری از برترین و معروف ترین گیمر های جهان در این بازی هستند.

شما در بازی فورتنایت، در یک سرزمین فرود می آیید. اما شما تنها نیستید. ۹۹ نفر دیگر هم همراه شما هستند. هدف بازی مشخص است. تا آخر بازی زنده بمانید و اجازه ندهید کسی شما را بکشد.شما در ابتدا فقط سلاح های اولیه مانند کلنگ دارید. اما به تدریج با جست و جو و شکست دادن افراد دیگر، میتوانید اسلحه ها و زره های جدید بدست آورید.
از ویژگی های جالب این بازی میتوان به این اشاره کرد که شما میتوانید با جمع آوری مواد اولیه، دیوار، دژ یا سکو و… بسازید. واژه (Fort) به کار رفته در نام بازی هم به همین معناست. همچنین شما میتوانید با پیشرفت کردن و بدست آوردن پول بیشتر، برای شخصیت خود لباس های منحصر به فردی تهییه کنید.
بازی Fortnite از زمان انتشار تا کنون توانسته است بسیاری از دوست داران بازی را به سمت خود جذب کند. شاید بتوان آنرا یکی از بهترین بازی های چند سال اخیر دانست.
این بازی، هر از چندگاهی با آپدیت های جدید، ویژگی های خاصی دریافت میکند که بیش از پیش به محبوبیت آن اضافه میکنند. اخبرا فورتنایت دست به بالانس برخی از اسلحه ها زده است که در ادامه به جزئیات آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

بالانس برخی از اسلحه ها و باف های فورتنایت

  • > متریال کرفتینگ ( چرخ دنده و استخوان ) دوبرابر قبل روی زمین یافت میشوند
  •  > دقت اسلحه های رایفل و پیستول MakeShift بیشتر شده است
  • > دمیج هدشات تیر کمان ها و سرعت تیر ها بیشتر شده است
  • > سرعت بمبی که از اسلحه ریسایکلر پرتاب میشد بیشتر شده است
  • > دمیج و فایر ریت اسلحه Primal Pistol بیشتر شده است
  • > تمام اس ام جی های بازی باف شدند
  • > در آخر درصد دراپ اسلحه های پریمال و کلاسیک نسبت به قبل بیشتر شده است

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.
همچنین میتوانید به محض انتشار، چلنج های فورتنایت و ماموریت های پابجی را در سایت ما به صورت ترجمه شده مشاهده کنید.