Fortnite

بازی Fortnite یکی از محبوب ترین بازی های چند وقت اخیر در دنیای گیم است. فورتنایت یک بازی به سبک بتل رویال و بقا (Survival) می باشد. هم اکنون بسیاری از برترین و معروف ترین گیمر های جهان در این بازی هستند.

شما در بازی فورتنایت، در یک سرزمین فرود می آیید. اما شما تنها نیستید. ۹۹ نفر دیگر هم همراه شما هستند. هدف بازی مشخص است. تا آخر بازی زنده بمانید و اجازه ندهید کسی شما را بکشد.شما در ابتدا فقط سلاح های اولیه مانند کلنگ دارید. اما به تدریج با جست و جو و شکست دادن افراد دیگر، میتوانید اسلحه ها و زره های جدید بدست آورید.
از ویژگی های جالب این بازی میتوان به این اشاره کرد که شما میتوانید با جمع آوری مواد اولیه، دیوار، دژ یا سکو و… بسازید. واژه (Fort) به کار رفته در نام بازی هم به همین معناست. همچنین شما میتوانید با پیشرفت کردن و بدست آوردن پول بیشتر، برای شخصیت خود لباس های منحصر به فردی تهییه کنید.
بازی Fortnite از زمان انتشار تا کنون توانسته است بسیاری از دوست داران بازی را به سمت خود جذب کند. شاید بتوان آنرا یکی از بهترین بازی های چند سال اخیر دانست.
این بازی، هر از چندگاهی با آپدیت های جدید، ویژگی های خاصی دریافت میکند که بیش از پیش به محبوبیت آن اضافه میکنند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی که راجع به Fortnite منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

فورتنایت با بیش از ۹ میلیارد دلار درآمد در دو سال اول

به لطف دادگاه میان اپیک گیمز و اپل اطلاعات داخلی بسیاری از قراردادهای کمپانی ها بازیسازی منتشر شده است ولیکن حال یکی از جالب ترین خبرها گزارش درامد کمپانی اپیک گیمز در سه سال اخیر است که بدین شرح میباشد:
۲۰۱۸: $۵٫۷ billion
۲۰۱۹: $۴٫۲ billion
۲۰۲۰: $۵٫۱ billion
حدود ۹۷% درآمد سال ۲۰۱۸ و ۸۸% درآمد سال ۲۰۱۹ کل اپیک گیمز به فورتنایت اختصاص داشته است. همچنین در اطلاعاتی که پیش تر منتشر شده بود سهم هر پلتفرم از درامد بازی فورتنایت مشخص شده است:
PlayStation: 46.8%
Xbox: 27.5%
PC: 9.6%
Nintendo: 8.4%
Apple: 7%
این آمار متعلق به مارچ ۲۰۱۸ تا جولای ۲۰۲۰ است.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.
همچنین میتوانید به محض انتشار، چلنج های فورتنایت و ماموریت های پابجی را در سایت ما به صورت ترجمه شده مشاهده کنید.