بازی Ghost Of Tsushima

شاید بسیاری از شما با شاهکار جدید استودیو ساکرپانچ آشنا باشید. بازی Ghost Of Tsushima یا همان شبح سوشیما، محصول جدید این استودیو است که توانسته است فروش فوق العاده ای را رقم بزند.

ماجرای این بازی در کشور ژاپن اتفاق می افتد. البته همان طور که مشخص است، در ژاپن قدیم. داستان از این قرار است که حمله ای از جانب مغول ها صورت میگیرد. این حمله روی جزیره ای به نام سوشیما (Tsushima) متمرکز است. در این حمله، مغول ها تمام سامورایی های این سرزمین را قتل عام میکنند. تنها شاهزاده این سرزمین و عمویش باقی می مانند. اما مغول ها عموی شاهزاده را هم به اسارت میگیرند.

شما در نقش شاهزاده سرزمین سوشیما ظاهر میشوید و وظیفه دارید تا عموی خود و سرزمینتان را نجات دهید. این بازی با گرافیک عالی و خیره کننده اش توانسته است بسیاری از بازیکنان را جذب کنند.

همچنین یکی از امتیازات مثبت بازی Ghost Of Tsushima، سبک مبارزات آن است. سبک مبارزات در بازی شبح سوشیما، به گونه ای درست شده اند که حس یک مبارزه واقعی را به بازیکن بدهند.

این بازی از زمان انتشار توانسته است رکورد هایی بزند و فروش خوبی کسب کند. اکنون بازی Ghost Of Tsushima باز هم توانسته است درخشان ظاهر شود و جایزه ای از آن خود کند. در ادامه با این خبر همراه ما باشید.

گوست آف سوشیما بهترین بازی از دید مردم

شاهکار استودیو ساکرپانچ یعنی Ghost Of Tsushima به تازگی موفق شد جایزه بهترین بازی به انتخاب مردم را در سایت مراسم TGA را تصاحب کند. این بازی پیش از این هم توانسته بود در مراسم های دیگر جزو بهترین بازی ها باشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیمینگ را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.