بازی Ghost Of Tsushima

شاید بسیاری از شما با شاهکار جدید استودیو ساکرپانچ آشنا باشید. بازی Ghost Of Tsushima یا همان شبح سوشیما، محصول جدید این استودیو است که توانسته است فروش فوق العاده ای را رقم بزند.

ماجرای این بازی در کشور ژاپن اتفاق می افتد. البته همان طور که مشخص است، در ژاپن قدیم. داستان از این قرار است که حمله ای از جانب مغول ها صورت میگیرد. این حمله روی جزیره ای به نام سوشیما (Tsushima) متمرکز است. در این حمله، مغول ها تمام سامورایی های این سرزمین را قتل عام میکنند. تنها شاهزاده این سرزمین و عمویش باقی می مانند. اما مغول ها عموی شاهزاده را هم به اسارت میگیرند.

شما در نقش شاهزاده سرزمین سوشیما ظاهر میشوید و وظیفه دارید تا عموی خود و سرزمینتان را نجات دهید. این بازی با گرافیک عالی و خیره کننده اش توانسته است بسیاری از بازیکنان را جذب کنند.

همچنین یکی از امتیازات مثبت بازی Ghost Of Tsushima، سبک مبارزات آن است. سبک مبارزات در بازی شبح سوشیما، به گونه ای درست شده اند که حس یک مبارزه واقعی را به بازیکن بدهند.

این بازی از زمان انتشار توانسته است رکورد هایی بزند و فروش خوبی کسب کند. اکنون بازی Ghost Of Tsushima توانسته است به رقمی عالی در فروش دست پیدا کند. در ادامه با این خبر با ما همراه باشید.

فروش عالی گوست آف سوشیما

بازی Ghost Of Tsushima تا کنون توانسته است جوایز مختلفی کسب کند. همچنین در سایر نقاط فروش بسیار فوق العاده ای را تجربه کند.

اکنون این ساخته‌ ی استودیو Sucker Punch که در اوایل تابستان ۲۰۲۰ برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شده بود، تا اواسط پاییز گذشته حدود ۵ میلیون نسخه فروخته بود.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیمینگ را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.