بازی Ghostrunner

 

بازی Ghostrunner محصول شرکت لهستانی وان مور لول (One More Level) است. شما در این بازی در درواقع یک سبک خاص را مشاهده نمیکنید. بلکه این بازی تلفیقی از چندین سبک مختلف است. البته این کار که شما چندین سبک را با هم تلفیق کنید و در یک بازی قرار بدهید، ریسک است.

 

بازی گوست رانر توانسته است از پس این کار بر بیاید. اما این به معنای این نیست که یک بازی بی نقص را شاهد هستیم. داستان بازی گوست رانر درباره جهانی است که افراد ثروتمند و قدرتمند بر آن حاکم شده اند. رفتار این افراد با بقییه مردم به نحوی است مه گویا آنها خالقند و مردم مخلوقشان. این رفتار ها و نا عدالتی ها باعث ایجاد هرج و مرج در این شهر شده است.
شما در این بازی در نقش یک گوست رانر به نام جک هستید. شخصیتی که هیچی از گذشته خود نمیداند و فقط یک صدا درون سر خود میشنود. صدایی که از او میخواهد تا فعالیت هایی را انجام دهد و در کنار آن، جک را از گذشته خود مطلع میسازد. این بازی داستان زیبا و جالبی دارد و میتواند مخاطب را به راحتی جذب خود کند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید دراباره Ghostrunner. در ادامه با ما همراه باشید.

گوست رانر برای کنسول های نسل جدید

 

شرکت ۵۰۵ Games ناشر Ghostrunner اعلام کرد بازی نامبرده ٢٨ سپتامبر برابر ۶ مهر با قیمت ٣٠ دلار برای پلی استیشن فایو و اکس باکس سریز منتشر خواهد شد
نسخه نسل نهمی برای دارندگان نسخه های نسل هشتمی رایگان بوده و در نسل نهم از ویژگی هایی نظیر HDR، ری تریسینگ، صدای سه بعدی، رزولوشن ۴K، بارگذاری سریع تر و نرخ فریم ١٢٠ پشتیانی خواهد کرد.

بعلاوه با استفاده از دوال سنس پلی استیشن فایو شاهد ویژگی بازخورد لمسی نیز خواهیم بود.

 

همچنین میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید