God of War

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

بازی گاد آف وار رگناروک گلد شد

طبق جدیدترین خبر از استودیو Santa Monica که وظیفه ساخت بازی God of War Ragnarok را داشت، مراحل ساخت این بازی به اتمام رسید و یا به اصطلاح گلد شد.

استودیو مذکور اینطور اعلام کرد که:

“خشنودیم اعلام کنیم که بازی God of War Ragnarok گلد شده است. از طرف استودیو سانتا مونیکا و تمام همکارانمان از شما تشکر میکنیم که طی ساخت این بازی از ما پشتیبانی کردید. اکنون به زمان انتشار بازی رسیدیم و بی صبرانه منتظر تجربه آن توسط شما میباشیم”

علاوه بر استودیو سانتا مونیکا، استودیو Valkyrie Entertainments، استودیو Bluepoint Games و همچنین تیم Creative Arts، که همگی از زیر مجموعه های Ps Studios میباشند در تولید این بازی از استودیو Santa Monica پشتیبانی کردند. علاوه بر آنها میتوان به استودیو های Red Hot، Super Genius، Original Force و Super Alloy نیز اشاره کرد که در پشتیبانی از استودیو سانتا مونیکا نقش داشتند.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.