GTA

 

عنوان GTA یا همان Grand Theft Auto به معنای سرقت بزرگ. بزرگترین و محبوب ترین ساخته شرکت ROCKSTAR. بازی ای که میتوان گفت برای تمام گیمر ها و حتی کسانی که مدت کمی اهل بازی های ویدئویی بوده اند، شناخته شده است. از اولین نسخه آن تا همین آخرین نسل آن یعنی Grand Theft Auto V.

 

تمام نسخه های بازی جی تی ای از اول تا کنون بین مخاطبان بسیار محبوب بوده اند. اما شاید رقابت اصلی را بتوان بین نسخه V و San Andreas دانست. که نسخه San Andreas با وجود اینکه قدیمی تر میباشد و بسیاری از ویژگی های نسخه V را ندارد اما هنوز هم برای بسیاری، بهترین تسخه بین تمام نسل های این بازی میباشد.

 

یکی از دلایل محبوبیت زیاد مجموعه بازی های GTA را میتوان سبک این بازی ها دانست. سبک Open World یا همان جهان باز که بازیکنان قادرند به هر کجا از نقشه بازی که میخواهند بروند و محدودیتی برایشان وجود ندارد. همچنین وجود حالت های مختلف برای بازی کردن. شما در بازی های جی تی ای تقریبا هرکاری بخواهید میتوانید انجام دهید. ماشین های داخل خیابان را سرقت کنید. برای خود خانه بخرید. زندگی شخصی خود را داشته باشید و بسیاری امکانات دیگر. همچنین مراحل و خط داستانی زیبای این بازی را میتوان یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت آن دانست.

 

مدت زیادی است که نسخه V بازی جی تی ای منتشر شده است و کاربران برای عرضه نسخه جدید یعنی VI لحظه شماری میکنند. از زمان انتشار نسخه V تا کنون فقط آپدیت های برای آن ارائه میشده است که میتوان گفت هیچ جوره نتوانسته است اشتیاق کاربران به نسخه VI را کمتر کند.

 

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره GTA VI. در ادامه با همراه باشید.

 

 

 

 

بازی GTA VI در سال ۲۰۲۵ منتشر خواهد شد

آقای Tom Henderson، نویسنده معروف سایت‌ های بازی خارجی اخیرا مطلبی را بیان کرده است. اینکه بازی جی تی ای VI در سال ۲۰۲۵ منتشر می‌شود. بعد از انتشار آن، برای تکامل و گسترده‌ تر شدن آن همانند بازی Fortnite به‌روزرسانی‌ های فصلی دریافت خواهد کرد.
همچنین گفته می‌شود که راک‌ استار بعد از نسخه VI برای همیشه پرونده بخش داستانی بازی GTA را می‌بندد و روی بخش آنلاین تمرکز می‌کند.
این خبر هنوز به طور کامل قطعیت ندارد و باید منتظر اخبار بیشتر باشیم.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.