بازی Halo

مجموعه بازی های Halo را میتوان از موفق ترین بازی های مایکروسافت دانست. این بازی به کمک سبک پرطرفدار خود و گرافیک بالا در هر نسل توانسته است فروش بسیار خوبی بدست آورد.

بازی های این مجموعه با ورودشان به ضنعت گیم توانسنمد به یک باره توجه همگان را جلب شرکت مایکروسافت کنند. دقیقا در سال هایی که پلی استیشن با کنسول نسل دوم خود یعنی Play station 2 یکه تازی میکرد، مایکروسافت با معرفی ایکس باکس توانست همگان را متعجب کند. آنها ادعا داشتند که ایکس باکس کنسول آینده است. تا کنون هم توانسته اند پا به پای پلی استیشن پیشرفت کنند. اما یکی از عواملی که در آن سال ها باعث شد نام ایکس باکس شنیده شود، بازی Halo یا همان هیلو بود.

هیلو را میتوان قدیمی ترین بازی انحصاری مایکروسافت دانست. بازی ای که توانست شرکت مایکروسافت را از ورشکستگی اقتصادی نجات دهد و نام ایکس باکس را به شهرت برساند. یک بازی شوتر اول شخص که وقایع آن در سیارات و کهکشان های دیگر رخ میدهند.

هیلو با گذشت سال ها و با آمدن هر نسل جدید ایکس باکس، توانست بیش از پیش کاربران را جذب خود کند. همچنین سبک مبارزه ای این بازی رفته رفته تقریبا شبیه به بازی های Call Of Duty و Battlefield شد. تا کنون سری بازی های هیلو توانسته اند نمرات بالایی را از منتقدان دریافت کنند.

اکنون جزئیات جدیدی راجع به بازی Halo Infinite منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

اطلاعات جدید از نسخه جدید بازی هیلو

طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده بازی Halo از استودیو ۳۴۳i ویژگی های جدیدی مشخص شدند. یکی از آنها این است که این بازی در کنار چرخه شبانه روز، آب و هوای گویا خواهد داشت. که این ویژگی میتواند بر روی دشمنان و عملکرد آنها تاثیرگذار باشد. این آب و هوای پویا فعلا فقط دارای مه و باد خواهد بود. اما ممکن است در آینده طوفان و کولاک نیز به آن اضافه شود.

کات سین های بازی به صورت زنده در بازی انجام خواهند شد. به همین دلیل تمام شرایط آب و هوایی و تجهیزات بازیکن در آن مشخص خواهد بود. سلاح های بازی قابل ارتقا نیستند اما برخی از تجهیزات این ویژگی را خواهند داشت.

در بازی Halo محیط های مختلفی مانند مناطق جنگ زده و لجن زار وجود دارد. ویژگی open world این بازی از مرحله Silent Cartographer یعنی اولین نسخه هیلو الهام گرفته شده است. که میتواند به معنای آزادی عمل بیشتر در مراحل باشد. همچنین لازم به ذکر است که ساختار بازی همچنان خطی میباشد.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.