توضیحاتی راجع به بازی Halo

مجموعه بازی های Halo را میتوان از موفق ترین بازی های مایکروسافت دانست. این بازی به کمک سبک پرطرفدار خود و گرافیک بالا در هر نسل توانسته است فروش بسیار خوبی بدست آورد.

بازی های این مجموعه با ورودشان به ضنعت گیم توانسنمد به یک باره توجه همگان را جلب شرکت مایکروسافت کنند. دقیقا در سال هایی که پلی استیشن با کنسول نسل دوم خود یعنی Play station 2 یکه تازی میکرد، مایکروسافت با معرفی ایکس باکس توانست همگان را متعجب کند. آنها ادعا داشتند که ایکس باکس کنسول آینده است. تا کنون هم توانسته اند پا به پای پلی استیشن پیشرفت کنند. اما یکی از عواملی که در آن سال ها باعث شد نام ایکس باکس شنیده شود، بازی Halo یا همان هیلو بود.

هیلو را میتوان قدیمی ترین بازی انحصاری مایکروسافت دانست. بازی ای که توانست شرکت مایکروسافت را از ورشکستگی اقتصادی نجات دهد و نام ایکس باکس را به شهرت برساند. یک بازی شوتر اول شخص که وقایع آن در سیارات و کهکشان های دیگر رخ میدهند.

هیلو با گذشت سال ها و با آمدن هر نسل جدید ایکس باکس، توانست بیش از پیش کاربران را جذب خود کند. همچنین سبک مبارزه ای این بازی رفته رفته تقریبا شبیه به بازی های Call Of Duty و Battlefield شد. تا کنون سری بازی های هیلو توانسته اند نمرات بالایی را از منتقدان دریافت کنند.

اکنون هم نوبت به نسل جدید این بازی یعنی Halo Infinite رسیده است. باید ببینیم این نسل چگ.نه ظاهر میشود. اخیرا اخباری راجع به انتشار نسل جدید این بازی لو رفته است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

تاریخ عرضه احتمالی هیلو اینفینیت

به تازگی بازگر موشن کپچر Halo Infinite تاریخ عرضه بازی را لو داده است. وی در یک مصاحبه در پاسخ به تاریخ عرضه این بازی اینطور بیان کرد: تا جایی که من میدانم بازی بهار آینده آماده است. بازی هیلو اینفینیت در ابتدا قرار بود همزمان با عرضه نسل جدید کنسول های جدید ایکس باکس منتشر شود. اما به دلیل بازخورد منفی نسبت به گیم پلی که در تابستان نمایش داده شد، تا تاریخی نامعلوم تاخیر خورد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.