Pubg Mobile

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتوانید لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

چندی پیش پس از اپدیت آخر این بازی، مشکلی برای بازیکنان بوجود امد. در ادامه به آن میپردازیم.

همانطور که اکثر بازیکنان میدانند، پس از به روز رسانی جدید Pubg Mobile، تغییر سرور ها با محدودیت روبرو شده است. شما پس از تغییر سرور، به مدت ۶۰ روز حق تغییر آنرا ندارید.

اتفاقی که برای خیلی بازیکنان افتاده است این است که سرور بازی خود را تغییر نداده بودند. اما همچنان محدودیت ۶۰ روزه برای آنها اعمال شده است. در تازه ترین گزارش ها، پابجی موبایل اعالام کرده است که این مشکل به زودی برطرف خواهد شد. بازیکنانی که اشتباهی با این محدودیت روبرو شدند هم مشکلشان حل میشود.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.