بازی Skyrim

 

اگر از دوستداران بازی های سبک نقش آفرینی هستید، حتما اسم بازی Skyrim را شنیده اید. به اطمینان اسکایریم را میتوان یکی از بهترین بازی های این سبک دانست.

بازی اسکایریم یکی از بازی های موفق استودیو بتزدا Bethesda است. این استودیو از زمان تشکیل، توانسته است بازی هایی تولید کند که اکثرا هم توانسته اند موفق باشند و فروش و محبوبیت خوبی رقم بزنند.
یکی از بهترین و معروف ترین آنها هم همین بازی اسکایریم است. این بازی را میتوان یکی از موفق ترین بازی های چند سال گذشته دانست که با توانایی هایی که در بازی به کاربران میدهد، آنان را جذب خود میکند. هنوز هم اسکایریم طرفداران زیادی دارد و بسیاری مشغول بازی کردن آن میباشند. همچنین بسیاری دست به انجام تغییراتی بر روی آن میزنند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره نسل جدید بازی Skyrim. در ادامه با ما همراه باشید.

اسکایریم. نسخه جدید این بازی در راه میباشد

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition با قیمت ۵۰ دلار در تاریخ ۲۰ آبان‌ ماه برای پی‌ سی، ایکس‌ باکس و پلی‌ استیشن منتشر خواهد شد.
دارندگان ویرایش قبلی این بازی یعنی Special Edition با پرداخت ۲۰ دلار می‌ توانند بازی خود را به ویرایش جدید یعنی Anniversary Edition ارتقا دهند. همچنین به روزرسانی نسل نهم برای خریداران این اثر رایگان خواهد بود.
ویرایش جدید شامل همه‌ ی محتوای Creation Club مانند مراحل و حالت‌ های بازی جدید می‌ شود.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.