Star Wars

 

نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است.

پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این عنوان زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند.
به تازگی خبر جدیدی درباره بازی Star Wars منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

کوانتیک دریم درحال کار برروی بازی نسل بعدی جنگ ستارگان

تام هندرسون، اینسایدر معتبر ویدیوگیم، اخیرا خبری را اعلام کرده است. اینکه استودیو خالق عناوینی چون Heavy Rain و Detroit: Become Human درحال ساخت یک بازی در دنیای Star Wars است.
که براساس لیست استخدامی‌ های این شرکت این بازی یک تجربه Action Adventure نسل بعدی AAA خواهد بود.
لازم به ذکر است این خبر هنوز در حد شایعه است و هیچ چیز رسمی نیست. به محض انتشار اطلاعات بیشتر، آنرا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.
شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.