Star Wars

 

نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است.
پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این عنوان زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل اینده بازی Star Wars. در ادامه با ما همراه باشید.

بازی جدید جنگ ستارگان در ماه دسامبر معرفی خواهد شد

با توجه به پایان یافتن قرارداد انحصاری EA برای ساخت عناوین Star Wars، احتمالا باید به زودی منتظر معرفی بازی جدید از این مجموعه باشیم.
در حال حاضر دنباله Jedi: Fallen Order، نسخه ریمیک Knights of The Old Republic، عنوان مورد انتظار LEGO Star Wars: The Skywalker Saga و اثر جهان‌ باز یوبی‌ سافت بازی‌ های در حال توسعه از Star Wars هستند.
همچنین استودیو سازنده بازی‌ های Detroit: Become Human و Heavy Rain در حال توسعه عنوانی جدید از Star Wars است. که اینطور به نظر میرسد که با محوریت بخش اکشن معرفی و عرضه خواهد شد.
هم اکنون اطلاعات بیشتری از این عنوانی در دسترس نیست. اما هر کدام از این بازی‌ ها احتمال معرفی دارند.
شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.