Star Wars

 

نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است.
پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این عنوان زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل اینده بازی Star Wars. در ادامه با ما همراه باشید.

نسخه Eclipse بازی جنگ ستارگان نزدیک به ۱۸ ماه است که در دست ساخت است

یکی از اینسایدر ها ادعا کرد که عنوان در دست ساخت Star Wars Eclipse نزدیک به ۱۸ ماه است که در دست ساخت می‌ باشد و همچنان هیچ نسخه قابل اجرایی از این عنوان آماده نیست.
استودیو سازنده این اثر، Quantic Dream به دلیل خبرهای رفتار نامناسب کارکنان این شرکت همچنان با مشکل استخدام نیرو کار جدید مواجه است.
با توجه به اینکه توسعه این بازی به آرامی پیش می‌رود احتمالا تا سال ۲۰۲۴-۲۰۲۵ شاهد عرضه بازی نخواهیم بود.
لازم به ذکر است این اخبار صرفا در حد شایعه میباشند و رسمیت ندارند. در صورت انتشار اخبار دقیق تر آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.