The Last Of Us

 

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last Of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. اکنون هم به تازگی، نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شده است. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در انی مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی The Last Of Us . در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

نسخه ریمیک و بخش مولتی پلیر آنلاین لست آف آس در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ منتشر خواهند شد

 
یکی از اینسایدر ها به تازگی از عرضه نسخه ریمیک The Last of Us و بخش مولتی پلیر آنلاین The Last of Us Part 2 در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ خبر داد.
 
استودیو Naughty Dog قبلا اعلام کرد که در حال توسعه چند پروژه جدید می‌باشد. برخی از گزارش‌ ها نیز به ساخت نسخه Director’s Cut عنوان لست آف آس اشاره می‌کنند.
 
بخش مولتی پلیر آنلاین این عنوان نیز احتمالا به صورت یک بازی مستقل عرضه خواهد شد.
 
لازم به ذکر است که اخبار فوق در حد شایعه میباشند. به محض انتشار اخبار بیشتر و دقیق تر، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.
 
 
 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.