The Last Of Us

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last Of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. اکنون هم به تازگی، نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شده است. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

TLOU به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

به تازگی اخبار زیادی راجع به سریال لست آف آس شنیده میشود. اکنون خبر جدیدی راجع به سریال The Last Of Us منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

اعلام دو تا از بازیگران سریال لست آف آس

بلا رمزی ( Bella Ramsey) که سابقه بازی در سریال Game Of Thrones را دارد، در این سریال نقش کرکتر Ellie را ایفا میکند و Pedro Pascal ستاره سریال The Mandalorian نیز به عنوان Joel در سریال The Last Of Us ایفای نقش میکند.

هنوز تاریخ دقیقی از انتشار این سریال اعلام نشده است. اطلاعات تکمیلی دیگر را به محض انتشار در اختیار شما قرار میدهیم.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.