The Medium

در جریان نمایش بازی های کنسول ایکس باکس، استودیو بلوبر تیم ( Bloober Team) از یک بازی جدید رونمایی کرد. این بازی The Medium نام داشت. مدیوم توانست با سبک و گیم پلی خود توجه بسیاری را جلب خود کند.

این بازی همانطور که پیداست در ژانر وحشت میباشد و بتوان آنرا در نگاه اول شبیه به بازی Silent Hill دانست. بازی مدیوم همانطور که از اسمش مشخص است درباره ی زنی است که یک واسطه روحی است. معنای مدیوم هم همین است. او قدرت این را دارد که بین دنیای انسان ها و ارواح ارتباط برقرار کند.

در بازی مدیوم، شما میان کلیساهایی میروید که محیطی قدیمی و بسیار ترسناک دارند. شخصیت ما در این بازی تصاویر اذیت کننده ای از مرگ یک نوزاد را میبیند و به دنبال یافتن جواب، به یک استراحتگاه رفته و به دنبال حل معما خواهد بود. بازی مدیوم یک تجربه متفاوت برای کاربران رقم خواهد زد. شما باید خود را به جای یک شخص با قدرت های ماورایی بگذارید که توانایی ارتباط با عالم ارواح را دارد. این بازی به گفته سازندگان میتواند یک تجربه کاملا جدید را برای بازیکنان فراهم میکند.

بازی The Medium به دلایل هزینه های توسعه و تبلیغات باعث ضرر مالی شده بود. اما به تازگی اخباری جدید در این باره منتشر شده است مه در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

بازی مدیوم ورق را برگرداند

همانطور که گفته شد استودیو بلوبر سازنده بازی The Medium است. این استودیو تمرکز خاصی روی ساخت بازی های ترسناک دارد. این استودیو اعلام کرد که این بازی در چند روز اول توانسته است ورق را برگرداند. یعنی توانسته است تمام هزینه های توسعه و تبلیغات را جبران کند و حال به مرحله سوددهی رسیده است.

این اثر هم اکنون در انحصار پلتفرم های مایکروسافت میباشد. همچنین بر روی سرویس گیم پس در دسترس میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.