بازی Assassin’s Creed Valhalla

سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد.

اکنون گویا Valhalla توانسته است رکوردی را به نام خود ثبت کند. در ادامه با ما همراه باشید.

یوبیسافت اعلام کرد که جدید ترین بازی این مجموعه یعنی والهالا، در هفته اول انتشار خود، بیش از هر بازی دیگری در این مجموعه در زمان مشابه، فروخته است.همچنین این عنوان، به بهترین لانچ یک بازی از یوبیسافت برای PC تبدیل شد.

پیش از Valhalla، بازی Assassin’s Creed III این عنوان را در اختیار داشت. با فروش بیش از ۳٫۵ میلیون نسخه.

شما عزیزان میتوانید جدید ترین اخبار مربوط به بازی، کنسول های بازی. سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.