God of War

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

برای اتمام نسل جدید گاد آف وار نیاز به ۴۰ ساعت زمان خواهید داشت

طبق ادعای تام هندرسون، اینسایدر معروف دنیای گیم، یک منبع ناشناس اطلاعاتی را با وی به اشتراک گذاشته است. بر اساس این اطلاعات مشخص شد که برای اتمام تمامی مراحل اصلی و فرعی عنوان God of War Ragnarok، نیاز به ۴۰ ساعت زمان خواهد بود.

بر اساس این گزارش، اتمام مراحل اصلی بازی چیزی حدود ۲۰ ساعت زمان خواهد برد که تقریبا سه ساعت نیم آن مربوط به کات سین های سینمایی بازی خواهد بود. بنابراین اطلاعات، مدت زمان گیمپلی مراحل اصلی، تفریبا ۱۶ ساعت و نیم زمان خواهد برد.

مدت زمان مراحل فرعی و کوئست های این بازی نیز ۱۹ ساعت میباشد و یک ساعت هم مربوط به سکانس های سینمایی این بخش خواهد بود. البته قابل توجه است که مدت زمان هایی که اعلام شد، با توجه به سبک بازی کاربران و درجه سختی آن میتواند تغییر کند.

مدت زمان اتمام مراحل اصلی در نسخه پیشین بازی God of War نیز ۲۰ ساعت بود. اما اتمام مراحل فرعی و کوئست ها در نسخه Ragnarok تقریبا ۷ الی ۸ ساعت بیشتر زمان خواهد برد که این نشان از دنیای وسیع تر و مبارزات بیشتر میباشد.

با وجود این که پیش از این خالق سری God of War نیز به مدت زمان مشابهی برای اتمام نسل جدید این عنوان اشاره داشت، باز هم به صورت قطعی نمیتوان به آن استناد کرد. اما بر اساس گزارشات موجود از اینسایدر ها و منابع مرتبط، این مدت زمان برای اتمام عنوان مذکور انتظار میرود. در صورت انتشار اخبار بیشتر و دقیق تر درباره این موضوع، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.