Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره احتمال حضور سری Call of Duty در سرویس Game pass. در ادامه با ما همراه باشید.

احتمال حضور کالاف دیوتی در سرویس Game Pass در آینده نزدیک

طی اخباری که این روز ها به گوش میرسد، احتمال میرود که سری بازی های Call of Duty در آینده نزدیک به سرویس گیم پس اضافه شوند.

یک کاربر در توئیتر به نام Tinosaurorex، اسکرین شاتی در صفحه خود به اشتراک گذاشت که نشان از خرید کالاف دیوتی Black Ops 2 برای Xbox 360 میباشد. در این اسکرین شات مشاهده میشود که هنگام این خرید این پیغام ظاهر میشود که «به خرید خود ادامه دهید و به زودی میتوانید این بازی را از طریق سرویس اشتراکی برای همیشه داشته باشید»

با توجه به اتمام معامله اکتیویژن بلیزاد، به نظر میرسد که این احتمال زیاد دور از ذهن نمیباشد که به زودی شاهد حضور عناوین این دو شرکت همانند کالاف دیوتی روی سرویس اشتراکی ایکس باکس باشیم.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.