پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر که همه و همه به محبوبیت و فروش این کنسول می فزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر پا به پای Play Station پیشرفت میکند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به اخبار جدیدی درباره نسخه ریمیک سرویس پلی اسیتشن پلاس. در ادامه با ما همراه باشید.

ارتقا به سطح بالاتر سرویس ریمیک PlayStation Plus کار سحتی نخواهد بود

با نزدیک شدن به تاریخ شروع نسخه ریمیک پلی استیشن پلاس سونی اعلام کرد ارتقا به سطوح بالاتر این سرویس راحت خواهد بود و بازیکنان هر زمان که بخواهند میتوانند اینکار را انجام دهند.

این سرویس شامل بازی‌ هایی از کنسول‌ های PS1 تا PS5 خواهد بود. به طوری که بازیکنان میتوانند با دانلود فایل‌ های بازی عناوین مورد نظر خود را اجرا کنند. لازم به ذکر است برای بازی‌ های PS3 باید از سرویس Cloud استفاده کرد و به صورت محلی قابل اجرا نیستند.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.