Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk یکی از بازی هایی بود که مدت زیادی همه انتظار آنرا میکشیدند. این بازی برای اولین بار، در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اما پس از چند سال، دوباره اخبار ان در سال ۲۰۱۸ اوج گرفت.

بازی سایبرپانک همانطور که از اسمش پیداست، در سال ۲۰۷۷ و در شهر Night City جریان دارد. این شهر کاملا یک محیط علمی را برای شما تصویرسازی میکند. وجود ربات ها، تکنولوژی فوق پیشرفته، هوش مصنوعی و انسان ها با اعضای بدن رباتی یک کلان شهر فوق پیشرفته را نشان میدهند.

وجود تکنولوژی های زیاد به ظاهر زندگی را در این شهر آسان تر کرده است. اما بدی های خود را هم دارد. در بازی سایبرپانک شما شاهد وجود باند های خلافکار که مشغول تجارت مواد و اسلحه و ربات هستند، میباشید.
داستان بازی سایبرپانک درباره شخصی به نام V میباشد. (شما میتوانید تماما کرکتر خود را شخصی سازی کنید. طوری که در هیچ بازی دیگری ندیده اید) این شخص به دنبال یافتن جایگاهی مناسب در این شهر میباشد. شما باید در راه هدف خود با بسیاری درگیر شوید و چالش های بسیاری را در این بازی پشت سر بگذارید.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Cyberpunk 2077. در ادامه با ما همراه باشید.

حضور ایستراگ Witcher 3 در Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

به تازگی برخی از کاربران بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ایستراگ جدیدی را در این بازی کشف کردند که اشاره به محصول قدیمی تر CDPR یعنی Witcher lll دارد.

بر اساس گزارش وبسایت IGN، هنگامی که کاربران در پکیج Phantom Liberty، به بخش Dogtown بروند و از تلفن عمومی استفاده کنند، پس از انجام ماموریت Lucretia My Reflection میتوانند به همان تلفن عمومی بازگردند و با هز شماره ای تماس بگیرند. شماره ای که روی یک یادداشت در نزدیکی تلفن مشاهده میشود 5745552377 میباشد. پس از تماس با این شماره، بازیکنان میتوانند به عنوان پاداش، موسیقی اصلی عنوان Witcher 3: Wild Hunt را گوش دهند.

علاوه بر این، پیش تر ایستراگ Wolfenstein 3D نیز در یکی از بازی های آرکید پکیج فانتوم لیبرتی سایبرپانک مشاهده شده بود. همچنین سی دی پراجکت بسیاری از مشکلات و باگ را نیز در این آپدیت برطرف کرد. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در حال حاضر برای کاربران پلتفرم های PC، PlayStation 5 و Xbox Series S/X در دسترس میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.