Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Call of Duty Modern Warfare 2. در ادامه با ما همراه باشید.

به زودی حالت Hardcore به کالاف دیوتی MW 2 اضافه خواهد شد

هفته گذشته بود که استودیو اینفینیتی وارد اعلام کرد انتشار فصل دوم عناوین Modern Warfare 2 و Warzone 2 تاخیر خواهند داشت و هنوز امکان دسترسی وجود ندارد. سپس بعد از چند روز استودیو Infinity Ward در توئیتر خود به صورت رسمی اعلام کرد که در فصل جدید Call of Duty Modern Warfare 2 شاهد حالت Hardcore 2 خواهیم بود.

بازیکنان بخش مولتی پلیر این عنوان حالت Hardcore را در فصل دوم این بازی به زودی تجربه خواهند کرد. در این حالت شاهد حذف HUD، کاهش TTK و افزایش روشنایی Friendly Fire میباشیم. حالت Hardcore مدت هاست که در بازی های کالاف دیوتی وجود دارد و از زمان عرضه نسخه Modern Warfare شاهد وجود این حالت در تمامی نسخه های این سری میباشیم و عدم وجود این حالت در نسل دوم Modern Warfare 2 بسیاری را متعجب و ناامید کرد. اما اکنون میدانیم که قرار است به زودی شاهد بازگشت این حالت به بازی باشیم.

فصل دوم Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۱۵ فوریه معادل ۲۶ بهمن ماه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین اگر تازه قصد تجربه این بازی را دارید میتوانید آنرا در کنسول های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین PC امتحان کنید.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.