مایکروسافت

 

مایکروسافت را میتوان یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های دنیا دانست. در واقع Microsoft را باید فرا تر از یک شرکت دانست. این ابرشرکت چند ملیتی که دفتر مرکزی در کشور ایالت متحده آمریکا قرار دارد، در زمیته های فراوانی فعالیت دارد.

نرم افزار، سخت افزار، وسایل برقی و اینترنت و خدمات شبکه های اجتماعی. همگی از موارد فعالیت این ابر شرکت میباشند. اما معروف ترین فعالیت های Microsoft، کنسول های بازی و بازی های ویدئویی آن است. اکثرا هم شاید این شرکت را به کنسول ها و بازی هایش بشناسند.
کنسول های پرطرفدار و پرفروش ایکس باکس (Xbox) که توانسته است اند به خوبی این برند را در جهان مطرح کنند. بازی های انحصاری فوق العاده ای همچون: Halo و Forza Horizon و Forza Motorsport و بسیاری دیگر که بسیار معروف و محبوب میباشند.
یکی از سرویس های شرکت Microsoft که توانسته است فراتر از انتظار ظاهر شود، سرویس گیم Game Pass میباشد. این سرویس در وقع به کاربران کنسول های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و همینطور کاربران PC اجازه میدهد تا در مدت زمان مشخص و به صورت نامحدود به بازی های معینی از این سرویس دسترسی داشته باشند و بتوانند بازی های مختلف را تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره مایکروسافت. در ادامه با ما همراه باشید.

برنامه Microsoft برای اضافه کردن دموی بازی های به سرویس گیم پس

 

تام هندرسون خبرنگار و اینسایدر، در ادامه افشا گری های خود اعلام کرد که کمپانی مایکروسافت در جوتب قابلیت دانلود دموهای محدود سرویس پلی استیشن پلاس، قصد دارد تا قبل از برگزاری رویداد Summer Game Fest در تاریخ ۱۹ خرداد ماه از نمونه مشابهی برای سرویس اشتراکی گیم پس رونمایی کند.

این ویژگی جدید که از سال آینده در دسترس کاربران Game Pass قرار خواهد گرفت، آثار توسعه دهندگان مستقل را در اولویت خود قرار میدهد.

همچنین در بخش دیگر این گزارش، هندرسون بیان میدارد که Microsoft قرار است همکاری را با سامسونگ به شکل رسمی اعلام کند. در ادامه این شرکت دامنه کشور های تحت پشتیبانی توسط سرویس Cloud Gaming خود را افزایش خواهد داد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.