بازی Assassin’s Creed Valhalla

سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر میشود.

طی ساعات گذشته، امتیازات سری جدید بازی های Assassin’s Creed منتشر شد. بازی Assassin’s Creed Valhalla توانسته است تا کنون امتیاز ۸۲ از ۲۸ رای را بدست اورد. این امتیاز تا ساعات اولیه ۸۱ بود. اما با اضافه شدن آرا، این امتیاز اقزایش یافت. باید ببینیم نمره ی نهایی این بازی چند خواهد بود.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ ۲۰ آبان منتشر میشود. این بازی برای کمسول های نسل هشتم و نهم و همینطور PC در دسترس خواهد بود.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.