Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل جدید Call of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

انتشار نسل جدید کالاف دیوتی در سال جاری تایید شد

اخیرا در جریان کنفرانس خبری شرکت اکتیویژن مربوط به گزارشات مالی سال ۲۰۲۳، این شرکت اطلاعاتی جدید را اعلام کرد و به صورت رسمی تایید شد که همانند رسم سالانه، امسال نیز شاهد عرضه نسلی جدید از سری بازی های Call of Duty خواهیم بود. متن خبر بدین شرح میباشد:

“تیم های زیر مجموعه ما در تلاش هستند تا با ارائه سرویس هایی همچون سرویس آنلاین مهیج تر برای همه پلتفرم ها و همچنین عرضه سالانه نسخه پریمیوم بعدی، موفقیت سری بازی های کالاف دیوتی را برای سه ماه چهارم سال ۲۰۲۳ ادامه دهند”

این در حالی است که چندی پیش، یکی از اینسایدر های معروف دنیای گیم به نام جیسون شرایر (Jason Schreier) ادعا کرده بود که در سال ۲۰۲۳ شاهد نسل جدیدی از سری بازی های کالاف دیوتی نخواهیم بود و صرفا نسل جدید این سری که توسط استودیو Sledgehammer تولید میشود، یک دنباله داستانی برای عنوان Modern Warfare 2 میباشد.

هنوز اطلاعات دقیقی از این محصول وجود ندارد و حتی نمیدانیم که آیا شاهد یک خط داستانی جدید حواهیم بود و یا باید منتظر ادامه داستان Modern Warfare 2 باشیم. به محض انتشار اخبار جدید در این باره، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.