Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق گفته های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden ring. در ادامه با ما همراه باشید.

انتظار فروش چهار میلیون نسخه‌ای در پنج هفته‌ ابتدایی عرضه الدن رینگ

درطی نشستی با سرمایه‌ گذاران بندای نامکو مشخص شد این کمپانی از زمان انتشار تا پایان سال مالی، برای بازی مورد انتظار Elden Ring برنامه فروش ۴ میلیون نسخه‌ای در نظر دارد.
باید دید آیا این بازی میتواند نسبت به رقبایی همچون دارک سولز فروش بهتری کسب کند.
لازم به ذکر است دارک سولز ۳ در بازه زمانی یک ماهه به فروش ۳ میلیون نسخه‌ای و سکیرو در بازه سه‌ ماهه فروش ۳٫۸ میلیون نسخه‌ای را تجربه کردند.
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.