پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتوانید لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

pubg mobile با آپدیت هایی که هر چند وقت برایش منتشر میشود، بسیاری از مشکلات را برطرف میکند. همچنین برخی اوقات قابلیت های جدیدی به این بازی اضافه میشود.

اکنون بخش جدیدی به بازی pubg mobile اضافه شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید

ایونت های M.M House of Horrors

  1. در مود کلاسیک، ۴ نفر را بکشید.
  2. در مود کلاسیک، در مجموع ۶۰ دقیقه بازی کنید.
  3. در مود کلاسیک، با دوستان خود یک دست بازی کنید.
  4. در مود کلاسیک، با دوستان خود ۳ دست بازی کنید.

با انجام این ایونت ها، تعداد شکلات بدست می اورید که با انها میتوانید قفل خانه ها را باز کنید.
زمان انجام ایونت ها: تا ۱۱ ابان

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.