ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی که از سمت ایکس باکس منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

بازی Dark Souls 3 در لیست بازی های سازگار با FPS Boost کنسول Xbox

 اخیرا خبری درباره بازی دارک سولز ۳ منتشر شده بود. این خبر بیان میکرد که به قرار است این بازی به لیست بازی های FPS ایکس باکس اضافه شود. اکنون این خبر به صورت رسمی اعلام شده است.
بازی Dark Souls III به لیست عناوین سازگار با ویژگی FPS Boost کنسول‌ های ایکس‌ باکس سری اکس و اس اضافه شد.
 این بازی هیچ‌گاه برای کنسول  Xbox one x برخلاف پلی‌استیشن ۴ پرو بهروزرسانی نشده بود.  حال کاربران کنسول‌ های نسل نهم Xbox نیز می‌‌توانند این اثر را با نرخ فریم ۶۰ تجربه کنند.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.