ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانست در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

بهره‌ وری از سیستم ابری در کنسول‌ های Xbox راه‌ اندازی شد

مایکروسافت اعلام کرد از امروز بتای استریم ابری برای مشترکین آلتیمیت سرویس ایکس‌ باکس گیم پس بر روی کنسول‌ های نسل هشت و نه ایکس‌ باکس در ۲۵ منطقه به تدریج فعال می‌شود.
با این امر کاربران می‌توانند قبل از دانلود کامل بازی‌ های مختلف با استفاده از استریم ابری آن را تجربه کنند. همچنین کاربران کنسول Xbox One می‌توانند برخی از عناوین مختص نسل نهم مانند The Medium را تجربه کنند. در آینده بازی‌های بیشتری مانند Microsoft Flight Simulator به این لیست اضافه خواهند شد
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.