ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.

اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.

همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.

یکی از سرویس های Xbox که مخاطبان زیادی دارد، سرویس Xbox Live Gold است. مخاطبان میتوانند با خرید اشتراک این سرویس بازی هایی را که ماهانه توسط Xbox اعلام میشوند، دریافت کنند.

به تازگی بیانیه ای درباره سرویس گلد ایکس باکس اعلام شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

افزایش هزینه Xbox Live Gold

مایکروسافت به تازگی تایید کرد که از ماه آینده قیمت سرویس ایکس باکس لایو گلد به شرح زیر خواهد بود:

  • > شش ماهه: ۶۰ دلار
  • > سه ماهه: ۳۰ دلار
  • > یک ماهه: ۱۱ دلار

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.