پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر که همه و همه به محبوبیت و فروش این کنسول می فزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر پا به پای Play Station پیشرفت میکند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
به تازگی بازی های رایگان ماه آینده پلی استیشن پلاس اعلام شدند. در ادامه با معرفی این بازی ها همراه ما باشید.

عناوین احتمالی سرویس PlayStation Plus Essential برای ماه فوریه

اخیرا یکی از اینسایدر های معروف با نام مستعار billbil-Kun، اطلاعاتی جدید مبنی بر بازی های ماه فوریه سرویس پلی استیشن پلاس منتشر کرد که گویا مربوط به سطح Essential این سرویس میباشد. در این بین عناوینی همچون Evil Dead The Game و Mafia Definitive Edition به چشم میخورد.

بر اساس اطلاعات billbil-Kun، عناوین زیر برای سرویس Ps Plus Essential ماه فوریه در دسترس میباشند:

  • > Mafia Definitive Edition (Ps4)
  • > Olliolli World (Ps4 & Ps5)
  • > Evil Dead The Game (Ps4 & Ps5)
  • > Destiny 2 Beyond Light DLC (Ps4 & Ps5)

بازی های OlliOlli World و Evil Dead The Game در ماه گذشته به صورت رایگان در فروشگاه های Humble Bundle و Epic Games حضور داشتند و احتمال حضور آنها در سرویس پلی استیشن پلاس وجود دارد. به زودی و با اعلام رسمی شرکت سونی، بازی های ماه فوریه سرویس مذکور را اعلام خواهیم کرد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.