پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتوانید لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

pubg mobile با آپدیت هایی که هر چند وقت برایش منتشر میشود، بسیاری از مشکلات را برطرف میکند. همچنین برخی اوقات قابلیت های جدیدی به این بازی اضافه میشود.

اکنون خبری درباره انتشار بازی پابجی موبایل برای کنسول های نسل نهم منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

بازی pubg برای کنسول های نسل نهم

بعد از معرفی سری جدید ایکس باکس و پلی استیشن، بالاخره کسانی که انها را خریداری کرده بودند، میتوانند کنسول خود را دریافت کنند.

بازی پابجی برای کنسول های نسل جدید هم در دسترس خواهد بود. PUBG علاوه بر رفع مشکلات و باگ های قبلی، یک نکته مثبت دیگر هم برای این نسل کنسول ها دارد. آن هم افزایش نرخ تضویر به ۶۰ فریم بر ثانیه است. البته فقط برای play station 5 و xbox series x. در حال حاضر این ویژگی برای xbox series s و دیگر کنسول ها وجود ندارد. اما با اپدیت های اینده ی این بازی احتمالا شاهد این ویژگی در دیگر کنسول ها باشیم.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.