FIFA

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی میباشد که در حال حاضر در بازار بازی های فوتبالی وجود دارد. اگر شما جز علاقه مندان به فوتبال هستید، باید تا کنون اسم بازی های فیفا را شنیده باشید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت نسل جدید آن، یعنی FIFA 22 میباشد.
در نگاه اول به نسل های جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل های قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.
بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.
فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند. تمام این موارد دست به دست هم میدهند تا تجربه ای لذت بخش از یک بازی فوتبال برای شما فراهم شود.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره سری بازی های FIFA. در ادامه با ما همراه باشید.

حذف تمامی نسل های سری بازی های فیفا از فروشگاه های اینترنتی

بر اساس اخباری که اخیرا به گوش میرسد متوجه شدیم که با انتشار EA Sports FC 24، قرار است تمامی نسخه های پیشین FIFA از فروشگاه های اینترنتی حذف شوند.

در واقع این خبر را یکی از کاربران توئیتر منتشر کرد که اعلام کرد حتی آخرین نسخه این سری بازی یعنی فیفا 23 نیز در هیچکدام از فروشگاه های اپیک، استیم و فروشگاه آنلاین نینتندو وجود ندارد. اگر به قسمت خرید این بازی در وبسایت EA مراجعه کنید هیچ تغییری مشاهده نمیکنید. اما به محض کلیک روی لینک های مربوط به خرید، به وبسایت هایی منتقل میشوید که به شما اجازه خرید بازی را نمیدهند.

این که قبل از انتشار محصول جدید این شرکت یعنی EA Sports FC 24 به صورت عمومی، تمامی محصولات پیشین آن از فروشگاه های اینترنتی خارج شده اند، خود قابل توجه است. اما وبسایت VGC برای اطلاع از تاریخ این اقدام پیامی را به شرکت EA ارسال کرد. لازم به ذکر است با توجه به حذف تمامی نسخه های FIFA از فروشگاه های اینترنتی، اما همچنان میتوانید از طریق سرویس EA Play به انجام آن بپردازید.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.