بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk یکی از بازی هایی است که مدت زیادی است که همه در انتظار ان هستند. این بازی برای اولین بار، در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اما پس از چند سال، دوباره اخبار ان در سال ۲۰۱۸ اوج گرفت.

بازی سایبرپانک همانطور که از اسمش پیداست، در سال ۲۰۷۷ و در شهر Night City جریان دارد. این شهر کاملا یک محیط علمی را برای شما تصویرسازی میکند. وجود ربات ها، تکنولوژی فوق پیشرفته، هوش مصنوعی و انسان ها با اعضای بدن رباتی یک کلان شهر فوق پیشرفته را نشان میدهند.

وجود تکنولوژی های زیاد به ظاهر زندگی را در این شهر آسان تر کرده است. اما بدی های خود را هم دارد. در بازی سایبرپانک شما شاهد وجود باند های خلافکار که مشغول تجارت مواد و اسلحه و ربات هستند، میباشید.

داستان بازی سایبرپانک درباره شخصی به نام V میباشد. (شما میتوانید تماما کرکتر خود را شخصی سازی کنید. طوری که در هیچ بازی دیگری ندیده اید) این شخص به دنبال یافتن جایگاهی مناسب در این شهر میباشد. شما باید در راه هدف خود با بسیاری درگیر شوید و چالش های بسیاری را در این بازی پشت سر بگذارید.

اکنون اخباری درباره تاخیر دوباره این بازی منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

تاخیر دوباره بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

Cyberpunk در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۶ اپریل همین سال منتشر شود. اما پس از دوبار تاخیر و بدقولی توسط CDPR، تاریخ انتشار بازی به ۱۹ نوامبر موکول شد.

اکنون تفریبا تمام مراحل ساخت بازی تکمیل شده است و به اصطلاح تمام شده است اما باز هم با خبری بد مواجه شدیم. آن هم یک تاخیر دیگر در تاریخ انتشار بازی بودیم.

به گفته شرکت سازنده، Cyberpunk قرار است در تاریخ ۱۰ دسامبر منتشر شود. با نوجه به بدقولی و تاخیر های اخیر، هیچکس نمیداند که این تاریخ واقعی است یا قرار است همانند گذشته، باز هم شاهد تاخیر باشیم.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.