بازی Far Cry

بازی Far Cry یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های ویدئویی سال های اخیر است. اگر ذره ای هم اهل دنیای گیم باشید حتما تا کنون اسم این بازی به گوشتان خورده است. فارکرای یکی از موفق ترین سری بازی های کمپانی UBISOFT است. یوبی سافت که با بازی های عالی که منتشر کرده است، توانسته است به خوبی خود را نشان دهد.

شاید UBISOFT را بازی هایی مانند Watch Dogs و Tom Clancy’s و به خصوص سری بازی های Assassin’s Creed، بشناسید. بی شک فارکرای را در کنار بازی های Assassin’s Creed، میتوان از بهترین بازی های کمپانی UBISOFT دانست.

سری بازی های فارکرای همیشه توانسته اند از دیگر بازی های سبک اکشن و تیر اندازی خود را جدا کنند. گرافیک عالی هر نسل در زمان خودش. جزئیات عالی و دقیق. محیط باز و زیبا. قابلیت های منحصر به فرد. همه از ویژگی هایی هستند که باعث شده اند این بازی برای کاربران تبدیل به یکی از بهترین ها و هیجان انگیز ترین بازی ها شود.

اکنون نوبت نسل جدید این بازی یعنی Far Cry 6 رسیده است تا خودی نشان دهد. باید ببینیم که آیا این نسل هم مانند نسل های گذشته میتواند موفق عمل کند و توجه ها را جلب خود کند یا خیر.

اکنون اخباری پیرامون زمان انتشار این بازی منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

بنابر اطلاعات درج شده در صفحه این بازی در فروشگاه مایکروسافت، جدید ترین نسخه بازی Far Cry که به تازگی به تاخیر خورده بود، در تاریخ ۵ خرداد سال ۱۴۰۰ منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که یوبی سافت هنور به صورت رسمی تاریخی برای انتشار بازی اعلام نکرده است.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.