Assassin’s Creed

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Assassins-Creed-Valhalla-release-date-october-1024x576.jpg است

 

سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Assassin’s Creed Valhalla. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

تاریخ انتشار پکیج جدید اساسینز کرید والهالا 

 

 

کمپانی یوبیسافت طی اعلامیه اخبر خود تاریخ انتشار پکیج جدید عنوان Assassin’s Creed Valhalla را اعلام کرد.

طبق خبر شرکت یوبیسافت این پکیج که Forgotten Saga نام دارد، همراه آپدیت ۱٫۰٫۶ بازی و در تاریخ ۱۱ مرداد در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. پکیج Forgotten Saga دارای چهار منطقه متفاوت خواهد بود و اسرار بسیاری برای کسف کردن دارد که بازیکنان را به چالش میکشد. در تریلر معرفی به موارد دیگری همچون آزادسازی مهارت ها، باس ها و ماموریت های فرعی جدید اشاره شد.

در کنار این پکیج که یک حالت رایگان را در دسترس قرار میدهد، فستیوال Sigrblot نیز از تاریخ ۱۳ مرداد تا ۳ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.