پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره رویداد State of Play پلی استیشن. در ادامه با ما همراه باشید.

کاربران و طرفداران PlayStation امشب منتظر رویداد State of Play باشند

شرکت سونی دیروز به طور رسمی اعلام کرد که رویداد جدید State of Play پلی استیشن در بامداد چارشنبه ۲۳ شهریور ماه (نیمه شب امشب) ساعت ۲:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد.

مدت زمان تقریبی این رویداد ۲۰ دقیقه خواهد بود که در آن شاهد ۱۰ تریلر از بازی های Ps4 و Ps5 و همچنین هدست PSVR 2 خواهیم بود. تام هندرسون که یکی از نامدار ترین اینسایدر ها میباشد اعلام کرد که بر خلاف انتظار عموم، نمایشی را از عناوین God of War، Marvel Spider Man 2 و Wolverine نمی بینیم و طبق اعلام شرکت سونی باید منتظر اخبار جدید از شرکای ژاپنی این شرکت و همچنین تعدادی سورپرایز از سایر بازی ها باشیم.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.